Alle medarbejdere

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail Bygning og rum
Emilie Stubkjær Lassen Emilie Stubkjær LassenErhvervs-ph.d.DTU Kemiemstub@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 237A
Magnus Stokkebro Lehmann Magnus Stokkebro LehmannLærlingDTU Kemimaleh@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 014
Henghui Li Henghui LiPostdocDTU Kemihengli@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 125
Lene Lillebro Lene LillebroChefkonsulentDTU Kemi93 51 13 94lelini@dtu.dkBygn. 206, rum 245
Anne Birgitte Lillelund Anne Birgitte LillelundStudentermedhjælperDTU Kemi30 56 70 20abili@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 245
Ida Aaberg Lillethorup Ida Aaberg LillethorupPh.d.-studerendeDTU Kemiidaa@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 119
Oskar Brædder Lindahl Oskar Brædder LindahlHjælpelærerDTU Kemiosblin@dtu.dk
Katrine Kjeldsholm Linke Katrine Kjeldsholm LinkeAdministrativ koordinatorDTU Kemi93 51 14 83kalin@dtu.dkBygn. 206, rum 247
Xiyue Liu Xiyue LiuPh.d.-studerendeDTU Kemixiyliu@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 226
Yuwen Liu Yuwen LiuPh.d.-studerendeDTU Kemiyuwli@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 125
Filippa Julie Loftheim Filippa Julie LoftheimHjælpelærerDTU Kemifjulo@dtu.dk
Junhao Lun Junhao LunLaboratorieassistentDTU Kemijunlu@dtu.dk
Evgeniia Luneva Evgeniia LunevaPh.d.-studerendeDTU Kemi55-25-83-02evlu@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 226
Mahtab Madani Mahtab MadaniPh.d.-studerendeDTU Kemimahmad@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 141
Maria Lillevang Madsen Maria Lillevang MadsenPh.d.-studerendeDTU Kemimarmad@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 122
Robert Madsen Robert MadsenProfessorDTU Kemi45 25 21 51rm@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 120
Anna Schannong Manvell Anna Schannong ManvellPh.d.-studerendeDTU Kemi29 71 10 96ansma@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 228
Ramesh Maragani Ramesh MaraganiPostdocDTU Kemiramma@dtu.dk
Thor Marner Thor MarnerHjælpelærerDTU Kemithmarn@dtu.dk
James Neill McPherson James Neill McPhersonPostdocDTU Kemijnemc@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 228
Sebastian Meier Sebastian MeierLektorDTU Kemi61 77 92 72semei@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 208
Jie Meng Jie MengForskerDTU Kemijmen@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 258
Jerrik Mielby Jerrik MielbySeniorforskerDTU Kemi45 25 23 63jjmie@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 158
Dmytro Mihrin Dmytro MihrinPostdocDTU Offshore93 86 55 72dmytro@dtu.dkBygn. 375, rum 153
Dmytro Mihrin Dmytro MihrinPostdocDTU Kemi93 86 55 72dmytro@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 062
Justas Mikutavicius Justas MikutaviciusPh.d.-studerendeDTU Kemijumik@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 237B
Saeed Zajforoushan Moghaddam Saeed Zajforoushan MoghaddamSeniorforskerDTU Kemisaza@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 038
Brenda Rabell Montiel Brenda Rabell MontielPh.d.-studerendeDTU Kemi31 32 50 23bramo@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 139
Susanne Mossin Susanne MossinLektorDTU Kemi45 25 23 91slmo@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 156
Hossein Safari Mozajin Hossein Safari MozajinPh.d.-studerendeDTU KemiHossa@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 263
Agnete Rytter Munk Agnete Rytter MunkHjælpelærerDTU Kemiagnryt@dtu.dk
Klaus Braagaard Møller Klaus Braagaard MøllerProfessorDTU Kemi45 25 24 61kbmo@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 231
Line Laurentzius Mørch Line Laurentzius MørchStudentermedhjælperDTU Kemillamo@dtu.dk
Faranak Nami Faranak NamiPlatform ManagerDTU Kemi22 79 23 57fnam@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 111
Jette Nestén Jette NesténReceptionistDTU Kemi45 25 20 03jebn@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 027
Antonio Cavalcante De Lima Neto Antonio Cavalcante De Lima NetoVidenskabelig assistentDTU Kemiancav@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 263
Mira Svarre Nielsen Mira Svarre NielsenHjælpelærerDTU Kemimsvni@dtu.dk
Matilde Lind Hartvig Nielsen Matilde Lind Hartvig NielsenHjælpelærerDTU Kemimlhani@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 106
Mathias Thor Nielsen Mathias Thor NielsenPostdocDTU Kemi31 33 17 19mattni@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 139
David Frej Nielsen David Frej NielsenLaborantDTU Kemi45 25 23 33dafn@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 146
Martin Nielsen Martin NielsenLektorDTU Kemi24 65 10 45marnie@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 166
Danielle Lobo Pinheiro Nielsen Danielle Lobo Pinheiro NielsenPostdocDTU Kemidane@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 146
Theodor Boile Nielsen Theodor Boile NielsenHjælpelærerDTU Kemis234796@student.dtu.dkBygn. 207, rum 028
Alexander Tobias Nikol Alexander Tobias NikolPostdocDTU Kemialton@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 139
Andreas Nilsson Andreas NilssonPh.d.-studerendeDTU Kemiandnil@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 211
Louise Dybdal Nilsson Louise Dybdal NilssonStudentermedhjælperDTU Kemildyni@dtu.dk
John Nissen John NissenServicemedarbejderDTU Kemi93 51 10 20johnis@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 020
Valeria Nori Valeria NoriPostdocDTU Kemivanor@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 146
Babak Nouri Babak NouriPostdocDTU Kemibabno@dtu.dk
Christian Oettinger Christian OettingerPh.d.-studerendeDTU Kemichroet@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 237B
Inge Holkmann Olsen Inge Holkmann OlsenAdministrationschefDTU Kemi45 25 20 13ihol@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 241
Atli Olsen Atli OlsenLærlingDTU Kemiatliol@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 014
Isabella Louise Olsen Isabella Louise OlsenIT SupporterDTU Kemi93 51 89 56isaols@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 249
Jógvan Magnus Haugaard Olsen Jógvan Magnus Haugaard OlsenLektorDTU Kemi45 25 20 02jmho@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 256
Paulo Anastácio Furtado Pacheco Paulo Anastácio Furtado PachecoPostdocDTU Kemipafpa@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 219
Dileep Paladugu Dileep PaladuguPh.d.-studerendeDTU Kemidilpal@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 109
Anand Raj Palanisamy Anand Raj PalanisamyPh.d.-studerendeDTU Kemi55 20 41 48anpal@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 060
Kasper Steen Pedersen Kasper Steen PedersenProfessorDTU Kemi23 60 40 67kastp@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 214
Jacob Pedersen Jacob PedersenPhD-studerendeDTU Kemijacpe@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 226
Thomas Bachau Pedersen Thomas Bachau PedersenEjendomsservicemedarbejderDTU Kemi20 86 23 50thob@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 020
Günther Herbert Johannes Peters Günther Herbert Johannes PetersProfessorDTU Kemi45 25 24 86ghp@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 220
Tue B. Petersen Tue B. PetersenStudielektorDTU Kemitbrpe@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 160
Katrine Qvortrup Katrine QvortrupLektorDTU Kemi31 21 66 21kaqvo@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 122
Susanne B Rasmussen Susanne B RasmussenLaborantDTU Kemi93 51 16 96susras@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 108
Anna-Lisbeth Dorthea Riber Anna-Lisbeth Dorthea RiberLaboratorie opvaskerDTU Kemi45 25 21 45liri@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 104
Rebekka Riis Rebekka RiisPh.d.-studerendeDTU Kemirebrii@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 109
Anders Riisager Anders RiisagerProfessorDTU Kemi45 25 22 33ar@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 144
Betina Margrethe F Roesdahl Betina Margrethe F RoesdahlKemoteknikerDTU Kemi45 25 24 42bmfr@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 146
Isabella Romeo Isabella RomeoPostdocDTU Kemiromis@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 111
Perla Haidée García Ríos Perla Haidée García RíosPh.d.-studerendeDTU Kemiphgri@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 141
Thomas Krøier Rønne-Nielsen Thomas Krøier Rønne-NielsenPh.d.-studerendeDTU Kemithkroi@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 131
Marianne Saietz Marianne SaietzLaborantDTU Kemi93 59 68 21marias@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 216
Kasper Frølund Schaltz Kasper Frølund SchaltzPh.d.-studerendeDTU Kemikascha@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 253
Leonhard Schill Leonhard SchillSeniorforskerDTU Kemi45 25 22 46leos@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 160
Davide Secci Davide SecciPh.d.-studerendeDTU Sundhedsteknologidavsec@dtu.dkBygn. 204, rum 155
Davide Secci Davide SecciPh.d.-studerendeDTU Kemidavsec@dtu.dkBygn. 206, rum 119
Emily Hanzhang She Emily Hanzhang SheStudentermedhjælperDTU Kemiemshe@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 245
Natalia Skinder Natalia SkinderPostdocDTU Keminatsk@dtu.dk
Christoffer Høeg Skoven Christoffer Høeg SkovenPh.d.-studerendeDTU Kemichrsko@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 205
Sonja Smith Sonja SmithPostdocDTU Kemisonsmi@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 261
Yevhenii Sokolenko Yevhenii SokolenkoPostdocDTU Kemiyevso@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 111
Astrid Kjær Steffensen Astrid Kjær SteffensenPh.d.-studerendeDTU Kemiasttef@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 131
Erling Halfdan Stenby Erling Halfdan StenbyInstitutdirektør, ProfessorDTU Kemi45 25 20 12ehst@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 240
Mathilde Stenholt Mathilde StenholtHjælpelærerDTU Kemimatste@dtu.dk
Karina Marie Søgaard Karina Marie SøgaardChefkonsulentDTU Kemi93 51 03 01kamam@dtu.dkBygn. 206, rum 246
Juliane Sørensen Juliane SørensenPh.d.-studerendeDTU Kemi20 55 22 38julias@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 209
Jakob Riis Sørensen Jakob Riis SørensenHjælpelærerDTU Kemis234705@student.dtu.dkBygn. 207, rum 028
Ingrid Eklundh Sørensen Ingrid Eklundh SørensenPh.d.-studerendeDTU Kemi21 56 36 60inesor@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 044
Jimmie Trunjer Thomsen Jimmie Trunjer ThomsenDriftslederDTU Kemi45 25 54 21jth@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 011
Esben Thormann Esben ThormannProfessorDTU Kemi45 25 24 39esth@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 048
Christian Thykier Christian ThykierØkonomisk konsulentDTU Kemichthy@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 247
Tai Hung Van Tai Hung VanStudentermedhjælperDTU Kemitahuva@dtu.dk
Jonas Vester Jonas VesterPh.d.-studerendeDTU Kemijvest@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 253
Anton Viborg Anton ViborgPh.d.-studerendeDTU Kemi28 28 76 10antvib@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 220
Patricia Wagner Patricia Wagner Projekt administratorDTU Kemiteknik20 86 58 74pw@kt.dtu.dkBygn. 229, rum 238
Patricia Wagner Patricia WagnerProjektadministratorDTU Kemi45 25 28 74pw@kt.dtu.dkBygn. 229, rum 230
Florian Walch Florian WalchStudentermedhjælperDTU Kemiflowal@dtu.dk
Jie Wang Jie WangPh.d.-studerendeDTU Kemijiewa@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 138
Zhenjie Wang Zhenjie WangVidenskabelig assistentDTU Kemizhwa@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 263
Stefan Warthegau Stefan WarthegauPh.d.-studerendeDTU Kemisswa@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 205