Alle medarbejdere

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail Bygning og rum
Patricia Wagner Patricia Wagner Projekt administratorDTU Kemiteknik20 86 58 74pw@kt.dtu.dkBygn. 229, rum 238
Mariusz Grzegorz Kubus Mariusz Grzegorz KubusAC-TAPDTU Kemi93 51 89 74makub@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 038
Kasper Enemark-Rasmussen Kasper Enemark-RasmussenAC-TapDTU Kemi27 20 40 23keras@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 210
Inge Holkmann Olsen Inge Holkmann OlsenAdministrationschefDTU Kemi45 25 20 13ihol@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 241
Rasmus Aniol Rasmus AniolAdministrativ koordinatorDTU Kemi93 51 18 22rawan@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 243
Katrine Kjeldsholm Linke Katrine Kjeldsholm LinkeAdministrativ koordinatorDTU Kemi93 51 14 83kalin@dtu.dkBygn. 206, rum 247
Ingrid Hesselbjerg Ingrid HesselbjergAkademisk medarbejderDTU Kemi93 51 15 41inghe@dtu.dkBygn. 206, rum 245
Dennis Jensen Dennis JensenAkademisk medarbejderDTU Kemi61 39 62 74deje@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 251
Ingegerd Isolde Elke Jørgensen Ingegerd Isolde Elke JørgensenAkademisk medarbejderDTU Kemiiiejo@dtu.dk
Lene Lillebro Lene LillebroChefkonsulentDTU Kemi93 51 13 94lelini@dtu.dkBygn. 206, rum 245
Karina Marie Søgaard Karina Marie SøgaardChefkonsulentDTU Kemi93 51 03 01kamam@dtu.dkBygn. 206, rum 246
Jimmie Trunjer Thomsen Jimmie Trunjer ThomsenDriftslederDTU Kemi45 25 54 21jth@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 011
Stephan Jean Jeannenot Galsøe Stephan Jean Jeannenot GalsøeEjendomsservicemedarbejderDTU Kemi45 25 24 47sjjg@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 020
Thomas Bachau Pedersen Thomas Bachau PedersenEjendomsservicemedarbejderDTU Kemi20 86 23 50thob@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 020
Emilie Stubkjær Lassen Emilie Stubkjær LassenErhvervs-ph.d.DTU Kemiemstub@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 237A
Jie Meng Jie MengForskerDTU Kemijmen@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 258
Ruben Damkjær Canger Ruben Damkjær CangerHjælpelærerDTU Kemirudaca@dtu.dk
Agnete Rytter Munk Agnete Rytter MunkHjælpelærerDTU Kemiagnryt@dtu.dk
Mira Svarre Nielsen Mira Svarre NielsenHjælpelærerDTU Kemimsvni@dtu.dk
Liv Aviaja Nygaard Aggernæs Liv Aviaja Nygaard AggernæsHjælpelærerDTU Kemilanyga@dtu.dk
Mathilde Stenholt Mathilde StenholtHjælpelærerDTU Kemimatste@dtu.dk
Thor Marner Thor MarnerHjælpelærerDTU Kemithmarn@dtu.dk
Joachim Jeberg Joachim JebergHjælpelærerDTU Kemijoajeb@dtu.dk
Matilde Lind Hartvig Nielsen Matilde Lind Hartvig NielsenHjælpelærerDTU Kemimlhani@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 106
William Peter Christensen William Peter ChristensenHjælpelærerDTU Kemiwillpe@dtu.dk
Marius Sigild Lambine Marius Sigild LambineHjælpelærerDTU Kemimarlam@dtu.dk
Oskar Brædder Lindahl Oskar Brædder LindahlHjælpelærerDTU Kemiosblin@dtu.dk
Yann Duchesne Yann DuchesneHjælpelærerDTU Kemiyandu@dtu.dk
Ida Hipfinger Ida HipfingerHjælpelærerDTU Kemiidahip@dtu.dk
Johannes Skaaning Andersen Johannes Skaaning AndersenHjælpelærerDTU Kemijskan@dtu.dk
Andrea Babette Pedersen Arendt Andrea Babette Pedersen ArendtHjælpelærerDTU Kemis220695@student.dtu.dk
Filippa Julie Loftheim Filippa Julie LoftheimHjælpelærerDTU Kemifjulo@dtu.dk
Isabella Hochstenbach Fink-Jensen Isabella Hochstenbach Fink-JensenHjælpelærerDTU Bioengineeringishof@dtu.dk
Isabella Hochstenbach Fink-Jensen Isabella Hochstenbach Fink-JensenHjælpelærerDTU Adgangskursusishof@dtu.dk
Emil Pfeiffer Kristensen Emil Pfeiffer KristensenHjælpelærerDTU Kemis234406@student.dtu.dkBygn. 207, rum 028
Jakob Riis Sørensen Jakob Riis SørensenHjælpelærerDTU Kemis234705@student.dtu.dkBygn. 207, rum 028
Theodor Boile Nielsen Theodor Boile NielsenHjælpelærerDTU Kemis234796@student.dtu.dkBygn. 207, rum 028
Isabella Louise Olsen Isabella Louise OlsenIT SupporterDTU Kemi93 51 89 56isaols@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 249
Burak Yildiz Burak YildizIT TeamlederDTU Kemi93 51 00 09buyi@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 249
Regitze Børsen Hansen Regitze Børsen HansenIndkøberDTU Kemi93 51 09 12regha@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 148
Ishaq  Khaliqdad Ishaq KhaliqdadIngeniørassistentDTU Kemi45 25 54 14ikh@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 014
Erling Halfdan Stenby Erling Halfdan StenbyInstitutdirektør, ProfessorDTU Kemi45 25 20 12ehst@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 240
Betina Margrethe F Roesdahl Betina Margrethe F RoesdahlKemoteknikerDTU Kemi45 25 24 42bmfr@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 146
Ea Judith Larsen Ea Judith LarsenLaborantDTU Kemi45 25 21 45eajul@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 104
Marianne Saietz Marianne SaietzLaborantDTU Kemi93 59 68 21marias@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 216
Charlie Johansen Charlie JohansenLaborantDTU Kemi45 25 23 42phch@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 108
Mjaftime Ismaili Mjaftime IsmailiLaborantDTU Kemi93 51 16 69mjais@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 148
Susanne B Rasmussen Susanne B RasmussenLaborantDTU Kemi93 51 16 96susras@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 108
Sebastian Helboe Empacher Sebastian Helboe EmpacherLaborantDTU Kemiseheem@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 154
David Frej Nielsen David Frej NielsenLaborantDTU Kemi45 25 23 33dafn@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 146
Anna-Lisbeth Dorthea Riber Anna-Lisbeth Dorthea RiberLaboratorie opvaskerDTU Kemi45 25 21 45liri@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 104
Junhao Lun Junhao LunLaboratorieassistentDTU Kemijunlu@dtu.dk
Bodil Fliis Holten Bodil Fliis HoltenLaboratoriechefDTU Kemi45 25 23 93bh@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 166
Jens Øllgaard Duus Jens Øllgaard DuusLeder af DTU Learning LabDTU Learning Labjduus@dtu.dkBygn. 402, rum 008
Katrine Qvortrup Katrine QvortrupLektorDTU Kemi31 21 66 21kaqvo@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 122
Janus Juul Eriksen Janus Juul EriksenLektorDTU Kemi45 25 23 34Janus@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 248
Susanne Mossin Susanne MossinLektorDTU Kemi45 25 23 91slmo@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 156
Sebastian Meier Sebastian MeierLektorDTU Kemi61 77 92 72semei@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 208
Niels Engholm Henriksen Niels Engholm HenriksenLektorDTU Kemi45 25 15 95neh@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 207
Sophie Beeren Sophie BeerenLektorDTU Kemi45 25 21 23sopbee@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 210
Charlotte Held Gotfredsen Charlotte Held GotfredsenLektorDTU Kemi20 65 09 42chg@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 210
René Wugt Larsen René Wugt LarsenLektorDTU Kemi45 25 20 27rewl@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 066
Kira Astakhova Kira AstakhovaLektorDTU Kemi93 51 35 52kiraas@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 118
Yi Yang Yi YangLektorDTU Kemiyyan@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 258
Martin Nielsen Martin NielsenLektorDTU Kemi24 65 10 45marnie@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 166
Jógvan Magnus Haugaard Olsen Jógvan Magnus Haugaard OlsenLektorDTU Kemi45 25 20 02jmho@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 256
Wei Yan Wei YanLektorDTU Kemi45 25 23 79weya@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 260
Søren Kramer Søren KramerLektorDTU Kemi45 25 21 50sokr@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 106
Luca Laraia Luca LaraiaLektorDTU Kemi45 25 24 95luclar@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 124
Kaibo Zheng Kaibo ZhengLektorDTU Kemikzheng@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 266
Atli Olsen Atli OlsenLærlingDTU Kemiatliol@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 014
Magnus Stokkebro Lehmann Magnus Stokkebro LehmannLærlingDTU Kemimaleh@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 014
Ida Hipfinger Ida HipfingerMScDTU Kemis226493@student.dtu.dkBygn. 207, rum 106
Yann Duchesne Yann DuchesneMaster studerendeDTU Kemis222975@student.dtu.dkBygn. 206, rum 113
Maria Bundgaard Maria BundgaardPersonlig Assistent & ScienceShow ManagerDTU Kemi45 25 24 60mabu@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 244
Adrian Hernández Bustos Adrian Hernández BustosPh.d. studerendeDTU Kemiadrianb@kemi.dtu.dk
Maximilian Wirth Maximilian WirthPh.d.-studerendeDTU Kemimawir@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 261
Kasper Linger Effersø Kasper Linger EffersøPh.d.-studerendeDTU Kemi45 25 20 29klief@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 202
Stefan Warthegau Stefan WarthegauPh.d.-studerendeDTU Kemisswa@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 205
Frederik Simonsen Bro Frederik Simonsen BroPh.d.-studerendeDTU Kemi51 41 54 48frebro@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 106
Juliane Sørensen Juliane SørensenPh.d.-studerendeDTU Kemi20 55 22 38julias@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 209
Christian Oettinger Christian OettingerPh.d.-studerendeDTU Kemichroet@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 237B
Ahmad Kasem Haidar Ahmad Kasem HaidarPh.d.-studerendeDTU Sundhedsteknologi31 87 12 41ahmhai@dtu.dkBygn. 344, rum 020
Ahmad Kasem Haidar Ahmad Kasem HaidarPh.d.-studerendeDTU Kemi31 87 12 41ahmhai@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 111
Andreas Victor Hemmingsen Andreas Victor HemmingsenPh.d.-studerendeDTU Kemiavihem@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 119
Oliver Rafn Dan Oliver Rafn DanPh.d.-studerendeDTU Kemioradan@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 104
Sonata Kvedaraviciute Sonata KvedaraviciutePh.d.-studerendeDTU Kemisonk@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 253
Hossein Safari Mozajin Hossein Safari MozajinPh.d.-studerendeDTU KemiHossa@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 263
Carl Emil Andersen Carl Emil AndersenPh.d.-studerendeDTU Kemicaem@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 228
Frederik Ørsted Kjeldal Frederik Ørsted KjeldalPh.d.-studerendeDTU Kemifrkj@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 253
Luna Zamok Luna ZamokPh.d.-studerendeDTU Kemiluza@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 253
Ida Aaberg Lillethorup Ida Aaberg LillethorupPh.d.-studerendeDTU Kemiidaa@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 119
Nienke Julia Dekker Nienke Julia DekkerPh.d.-studerendeDTU Keminijude@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 122
Hogan Bryce-Rogers Hogan Bryce-RogersPh.d.-studerendeDTU Kemihobrro@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 122
Evgeniia Luneva Evgeniia LunevaPh.d.-studerendeDTU Kemi55-25-83-02evlu@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 226
Anton Viborg Anton ViborgPh.d.-studerendeDTU Kemi28 28 76 10antvib@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 220
Dileep Paladugu Dileep PaladuguPh.d.-studerendeDTU Kemidilpal@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 109
Maria Lillevang Madsen Maria Lillevang MadsenPh.d.-studerendeDTU Kemimarmad@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 122
Hasher Irshad Hasher IrshadPh.d.-studerendeDTU Kemihasir@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 119
Mahtab Madani Mahtab MadaniPh.d.-studerendeDTU Kemimahmad@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 141