Alle medarbejdere

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail Bygning og rum
Jens Øllgaard Duus Jens Øllgaard DuusLeder af DTU Learning LabDTU Learning Labjduus@dtu.dkBygn. 402, rum 008
Isabella Hochstenbach Fink-Jensen Isabella Hochstenbach Fink-JensenHjælpelærerDTU Adgangskursusishof@dtu.dk
Dmytro Mihrin Dmytro MihrinPostdocDTU Offshore93 86 55 72dmytro@dtu.dkBygn. 375, rum 153
Isabella Hochstenbach Fink-Jensen Isabella Hochstenbach Fink-JensenHjælpelærerDTU Bioengineeringishof@dtu.dk
Florian Walch Florian WalchStudentermedhjælperDTU Kemiflowal@dtu.dk
Abdul Salam Abd Abdul Salam AbdPostdocDTU Kemiasaab@kemi.dtu.dk
Ruben Damkjær Canger Ruben Damkjær CangerHjælpelærerDTU Kemirudaca@dtu.dk
Agnete Rytter Munk Agnete Rytter MunkHjælpelærerDTU Kemiagnryt@dtu.dk
Line Laurentzius Mørch Line Laurentzius MørchStudentermedhjælperDTU Kemillamo@dtu.dk
Mira Svarre Nielsen Mira Svarre NielsenHjælpelærerDTU Kemimsvni@dtu.dk
Liv Aviaja Nygaard Aggernæs Liv Aviaja Nygaard AggernæsHjælpelærerDTU Kemilanyga@dtu.dk
Mathilde Stenholt Mathilde StenholtHjælpelærerDTU Kemimatste@dtu.dk
Thor Marner Thor MarnerHjælpelærerDTU Kemithmarn@dtu.dk
Anne Birgitte Lillelund Anne Birgitte LillelundStudentermedhjælperDTU Kemi30 56 70 20abili@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 245
Joachim Jeberg Joachim JebergHjælpelærerDTU Kemijoajeb@dtu.dk
Maximilian Wirth Maximilian WirthPh.d.-studerendeDTU Kemimawir@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 261
Kasper Linger Effersø Kasper Linger EffersøPh.d.-studerendeDTU Kemi45 25 20 29klief@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 202
Stefan Warthegau Stefan WarthegauPh.d.-studerendeDTU Kemisswa@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 205
Frederik Simonsen Bro Frederik Simonsen BroPh.d.-studerendeDTU Kemi51 41 54 48frebro@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 106
Juliane Sørensen Juliane SørensenPh.d.-studerendeDTU Kemi20 55 22 38julias@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 209
Christian Oettinger Christian OettingerPh.d.-studerendeDTU Kemichroet@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 237B
Ahmad Kasem Haidar Ahmad Kasem HaidarPh.d.-studerendeDTU Kemi31 87 12 41ahmhai@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 111
Andreas Victor Hemmingsen Andreas Victor HemmingsenPh.d.-studerendeDTU Kemiavihem@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 119
Oliver Rafn Dan Oliver Rafn DanPh.d.-studerendeDTU Kemioradan@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 104
Jie Meng Jie MengForskerDTU Kemijmen@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 258
Camilla Zacho Larsen Camilla Zacho LarsenStudentermedhjælperDTU Kemiczala@dtu.dk
Matilde Lind Hartvig Nielsen Matilde Lind Hartvig NielsenHjælpelærerDTU Kemimlhani@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 106
William Peter Christensen William Peter ChristensenHjælpelærerDTU Kemiwillpe@dtu.dk
Adrian Hernández Bustos Adrian Hernández BustosPh.d. studerendeDTU Kemiadrianb@kemi.dtu.dk
Marius Sigild Lambine Marius Sigild LambineHjælpelærerDTU Kemimarlam@dtu.dk
Sonata Kvedaraviciute Sonata KvedaraviciutePh.d.-studerendeDTU Kemisonk@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 253
Hossein Safari Mozajin Hossein Safari MozajinPh.d.-studerendeDTU KemiHossa@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 263
Carl Emil Andersen Carl Emil AndersenPh.d.-studerendeDTU Kemicaem@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 228
Frederik Ørsted Kjeldal Frederik Ørsted KjeldalPh.d.-studerendeDTU Kemifrkj@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 253
Luna Zamok Luna ZamokPh.d.-studerendeDTU Kemiluza@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 253
Ida Aaberg Lillethorup Ida Aaberg LillethorupPh.d.-studerendeDTU Kemiidaa@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 119
Nienke Julia Dekker Nienke Julia DekkerPh.d.-studerendeDTU Keminijude@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 122
Hogan Bryce-Rogers Hogan Bryce-RogersPh.d.-studerendeDTU Kemihobrro@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 122
Evgeniia Luneva Evgeniia LunevaPh.d.-studerendeDTU Kemi55-25-83-02evlu@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 226
Anton Viborg Anton ViborgPh.d.-studerendeDTU Kemi28 28 76 10antvib@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 220
Dileep Paladugu Dileep PaladuguPh.d.-studerendeDTU Kemidilpal@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 109
Maria Lillevang Madsen Maria Lillevang MadsenPh.d.-studerendeDTU Kemimarmad@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 122
Hasher Irshad Hasher IrshadPh.d.-studerendeDTU Kemihasir@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 119
Anne Glavind Anne GlavindStudentermedhjælperDTU Kemianngl@dtu.dk
Mahtab Madani Mahtab MadaniPh.d.-studerendeDTU Kemimahmad@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 141
Benedikte Knorr Jensen Benedikte Knorr JensenPh.d.-studerendeDTU Kemibekjen@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 226
Oskar Brædder Lindahl Oskar Brædder LindahlHjælpelærerDTU Kemiosblin@dtu.dk
Xuemeng Chen Xuemeng ChenPh.d.-studerendeDTU Kemi71 39 00 66xuech@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 125
Yann Duchesne Yann DuchesneHjælpelærerDTU Kemiyandu@dtu.dk
Ida Hipfinger Ida HipfingerHjælpelærerDTU Kemiidahip@dtu.dk
Yann Duchesne Yann DuchesneMaster studerendeDTU Kemis222975@student.dtu.dkBygn. 206, rum 113
Ida Hipfinger Ida HipfingerMScDTU Kemis226493@student.dtu.dkBygn. 207, rum 106
Ramesh Maragani Ramesh MaraganiPostdocDTU Kemiramma@dtu.dk
Daria Grigorash Daria GrigorashPh.d.-studerendeDTU Kemidargrig@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 261
Naoki Eguchi Naoki EguchiPh.d.-studerendeDTU Keminaoeg@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 226
Andreas Nilsson Andreas NilssonPh.d.-studerendeDTU Kemiandnil@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 211
Anand Raj Palanisamy Anand Raj PalanisamyPh.d.-studerendeDTU Kemi55 20 41 48anpal@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 060
Johannes Skaaning Andersen Johannes Skaaning AndersenHjælpelærerDTU Kemijskan@dtu.dk
Emilie Stubkjær Lassen Emilie Stubkjær LassenErhvervs-ph.d.DTU Kemiemstub@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 237A
Kasper Frølund Schaltz Kasper Frølund SchaltzPh.d.-studerendeDTU Kemikascha@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 253
Matus Kalina Matus KalinaPh.d.-studerendeDTU Kemi50 32 49 17matkal@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 038
Julie Franck Høvring Julie Franck HøvringPh.d.-studerendeDTU Kemijfrho@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 226
Matin Bagheri Matin BagheriPh.d.-studerendeDTU Kemimatbag@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 261
Theo Juncker von Buchwald Theo Juncker von BuchwaldPh.d.-studerendeDTU Kemitjvbu@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 212
Jie Wang Jie WangPh.d.-studerendeDTU Kemijiewa@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 138
Pablo Doménech Pablo DoménechPh.d.-studerendeDTU Kemipabdom@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 137
Yibo Yang Yibo YangPostdocDTU Kemiybyang@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 263
Justas Mikutavicius Justas MikutaviciusPh.d.-studerendeDTU Kemijumik@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 237B
Alexander Antoin Alexander AntoinPh.d.-studerendeDTU Kemialeant@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 209
Andrea Babette Pedersen Arendt Andrea Babette Pedersen ArendtHjælpelærerDTU Kemis220695@student.dtu.dk
Mads Hartvig Clausen Mads Hartvig ClausenProfessorDTU Kemi45 25 21 31mhc@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 116
Søren Kegnæs Søren KegnæsProfessorDTU Kemi45 25 24 02skk@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 148
Marike Øie Bischoff Marike Øie BischoffPh.d.-studerendeDTU Kemimarbis@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 062
Jimmie Trunjer Thomsen Jimmie Trunjer ThomsenDriftslederDTU Kemi45 25 54 21jth@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 011
Inge Holkmann Olsen Inge Holkmann OlsenAdministrationschefDTU Kemi45 25 20 13ihol@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 241
Ea Judith Larsen Ea Judith LarsenLaborantDTU Kemi45 25 21 45eajul@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 104
Yevhenii Sokolenko Yevhenii SokolenkoPostdocDTU Kemiyevso@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 111
Betina Margrethe F Roesdahl Betina Margrethe F RoesdahlKemoteknikerDTU Kemi45 25 24 42bmfr@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 146
Maria Bundgaard Maria BundgaardPersonlig Assistent & ScienceShow ManagerDTU Kemi45 25 24 60mabu@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 244
Faranak Nami Faranak NamiPlatform ManagerDTU Kemi22 79 23 57fnam@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 111
Atli Olsen Atli OlsenLærlingDTU Kemiatliol@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 014
Kasper Hornstrup Hansen Kasper Hornstrup HansenPostdocDTU Kemikasho@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 211
Filippa Julie Loftheim Filippa Julie LoftheimHjælpelærerDTU Kemifjulo@dtu.dk
Betsy Kurisingal Joseph Betsy Kurisingal JosephPostdocDTU Kemibkujo@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 146
José Tiago Menezes Correia José Tiago Menezes CorreiaPostdocDTU Kemijtmco@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 146
Katrine Qvortrup Katrine QvortrupLektorDTU Kemi31 21 66 21kaqvo@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 122
Louise Dybdal Nilsson Louise Dybdal NilssonStudentermedhjælperDTU Kemildyni@dtu.dk
Frédéric Aribot Frédéric AribotPostdocDTU Kemifrear@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 228
Emil Kowalewski Emil KowalewskiPostdocDTU Kemiemiko@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 138
Gordon Jie Sen Zhuo Gordon Jie Sen ZhuoPh.d.-studerendeDTU Kemigorzhu@Kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 137
John Nissen John NissenServicemedarbejderDTU Kemi93 51 10 20johnis@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 020
Marianne Saietz Marianne SaietzLaborantDTU Kemi93 59 68 21marias@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 216
Henghui Li Henghui LiPostdocDTU Kemihengli@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 125
Janus Juul Eriksen Janus Juul EriksenLektorDTU Kemi45 25 23 34Janus@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 248
Emilie Ljungberg Hansen Emilie Ljungberg HansenPh.d.-studerendeDTU Kemi24 62 53 04emilj@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 237B
Xiyue Liu Xiyue LiuPh.d.-studerendeDTU Kemixiyliu@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 226
Jonas Vester Jonas VesterPh.d.-studerendeDTU Kemijvest@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 253
Jerrik Mielby Jerrik MielbySeniorforskerDTU Kemi45 25 23 63jjmie@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 158
Dorthe Kjærsgaard Dorthe KjærsgaardStudieadministratorDTU Kemi93 51 11 30dokj@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 239
Charlie Johansen Charlie JohansenLaborantDTU Kemi45 25 23 42phch@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 108