Alle medarbejdere

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail Bygning og rum
Kira Astakhova Kira AstakhovaLektorDTU Kemi93 51 35 52kiraas@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 118
Matin Bagheri Matin BagheriPh.d.-studerendeDTU Kemimatbag@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 263
Maria Blanner Bang Maria Blanner BangAC-TAP / KemikerDTU Kemi28 60 63 64mabl@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 247
Lise Bredahl Bastue Lise Bredahl BastueVidenskabelig assistentDTU Kemilisbas@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 237A
Sophie Beeren Sophie BeerenLektorDTU Kemi45 25 21 23sopbee@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 210
Marike Øie Bischoff Marike Øie BischoffPh.d.-studerendeDTU Kemimarbis@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 062
Cláudia Braga Cláudia BragaPostdocDTU Kemiclbra@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 109
Frederik Simonsen Bro Frederik Simonsen BroPh.d.-studerendeDTU Kemi51 41 54 48frebro@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 106
Hogan Bryce-Rogers Hogan Bryce-RogersPh.d.-studerendeDTU Kemihobrro@kemi.dtu.dkBygn. 207, rum 122
Theo Juncker von Buchwald Theo Juncker von BuchwaldPh.d.-studerendeDTU Kemitjvbu@kemi.dtu.dkBygn. 206, rum 212